سوالات متداول

یه لقمه نون یک نانوایی است؟
خیر، یه لقمه نون مجموعه پخش و توزیع نان در شهر تهران می باشد. ما نان تازه را از باکیفیت ترین نانوایی در محله شما تهیه و برای شما ارسال میکنیم.
چطوری سفارش نون بدم؟
خیلی ساده است.ابتدا در وب سایت یه لقمه نون ثبت نام کرده ، پس از ثبت سفارش نون مورد علاقه و پرداخت هزینه به صورت آنلاین، نان گرم و تازه را درب منزل / محل کار خود تحویل بگیرید. موقع سفارش بازه زمانی تحویل نون رو مشخص کنید و ما هم متعهد هستیم که توی همون بازه نون رو به شما برسونیم! ما از ساعت ۷ الی  صبح12 نون ارسال می کنیم.
یه لقمه نون چه زمانی از روز فرآیند ارسال سفارشات رو انجام میده؟
  شنبه  تا  5 شنبه :
 ساعت7 الی 10 صبح  جهت سفارش بربری و سنگگ
ساعت 10 الی 12 برای  سفارش لواش و نان فانتزی
 روزهای تعطیل و جمعه  :
ساعت8 الی 10صبح  جهت سفارش  بربری و سنگگ  
ساعت 10 الی 12سفارش لواش و نان فانتزی

 بسته بندی و ارسال نان چگونه صورت می گیرد؟
پس از دریافت سفارش نان را تهیه می کند . سپس کمی خنک کرده، برش داده و به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی مینماید.
ما با بررسی بسته بندی های مختلف، نوعی بسته بندی بهداشتی رو انتخاب کردیم که بتونیم نون رو گرم و تازه به دستتون برسونیم. ضمناً این بسته بندی می تونه نون رو تا 4 ساعت تازه نگه داره و می تونید به همین شکل برای فریز کردن نون هم استفاده کنید.

هزینه هر سفارش چقدر است؟
قیمت نون که همون قیمت نون نونوایی هست. هزینه ارسال و بسته بندی 1000 تومان هست که توی فاکتورتون میاد.
کیفیت نون و محل تهیه اون کجاست؟
ما نون را از بهترین و نزدیک ترین نونوایی محله شما که با بررسی های ما انتخاب شده، خریداری می کنیم. نون‌های ما سنتی پخت و به صورت گرم و تازه تحویل داده میشن.

تنها به محله های تحت پوشش سفارش داده می شود؟
بله، فقط به سفارش های محدوده تحت پوشش رسیدگی می گردد . جهت اطلاع از محله های جدید افزوده شده به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.
امکان برنامه ریزی مشخص برای تحویل نون وجود داره؟
آره! اگه برنامه ی ثابتی برای تهیه نون دارین کافیه با ما تماس بگیرید و سفارشتون رو ثبت کنید. ما هم می تونیم تخفیف خوبی بهتون بدیم!

آیا ثبت سفارش برای شرکت ها وجود داره؟
بله، یه لقمه نون برای تمامی اماکن اداری و تجاری اعم از سازمان ها، شرکت ها، مدارس، ساختمان های در حال ساخت ، رستوران ها، کافی شاپ ها و... برنامه های ویژه و متفاوتی جهت توزیع نان و صبحانه داره .
افتخار میکنیم که بتونیم خدمتگزارتون باشیم و منتظر تماستون هستیم .
اگر کیفیت نون خوب نبود چه کار کنیم؟
یه لقمه نون کیفیت نون رو تضمین می کنه و سعی می کنیم همیشه بهترین نون به دستتون برسه اما اگر نون کیفیت خوبی نداشت ، لطفا از طریق راههای ارتباطی به ما اطلاع دهید و ما را در ارائه خدمات بهتر به شما کاربران گرامی یاری کنید.