شرایط و قوانین

کاربر گرامی خواهشمندیم به منظور آگاهی از حقوق خود و وظایف یه لقمه نون و همچنین اراِئه خدمات بهینه ، مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمائید.
قوانین عمومی:
در نظر داشته باشید که تمام قوانین و رویه های یه لقمه نون منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.لازم به ذکر است کاربران / مشتریان گرامی نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط با کاربر /مشتری هستند.
قوانین مرتبط با تحویل نان:
1- کاربر موظف است فرم عضویت در سایت را با دقت مطالعه کرده و اطلاعات خود را به درستی وارد کند.مسئولیت مشکلات احتمالی حاصل از وارد کردن اطلاعات اشتباه اعم از نام ، نام خانوادگی ، آدرس و شماره تلفن بر عهده مشتری / کاربر است.
بدیهی است حفظ و صیانت از اطلاعات و حریم خصوصی شما کاربران گرامی برعهده ما می باشد.
2-مناطق تحت پوشش ما به اختصاردر وب سایت شرح داده شده است.این مژده به کاربران گرامی داده می شود که در آینده نزدیک مناطق تحت پوشش خود را گسترش دهیم.با این وجود کاربر موظف است تحت پوشش بودن یا نبودن مکان مورد نظر خود را بررسی کند. بنابراین مسئولیت و هزینه ناشی از سفارش خارج از محدوده بر عهده کاربر است.
3- هزینه ارسال نان مبلغ 1000 تومان می باشد . مبلغی که باید کاربر پس از مراجعه به وب سایت و ثبت سفارش ، به صورت آنلاین پرداخت نماید شامل قیمت نان در منطقه به اضافه هزینه ارسال آن می باشد. 
4- یه لقمه نون تعهد می نماید که اصول بهداشتی را در بسته بندی و تحویل نان رعایت کند.اگرچه رعایت قوانین پخت و تولید نان بر عهده تامین کننده نان (نانوایی) است اما ما تلاش می کنیم تا با بهترین نانوایی های هر منطقه همکاری کنیم. لذا خواهشمندیم در صورت مشاهده مشکلات احتمالی در کیفیت نان و عدم مشاهده استانداردهای لازم در نان تولید شده از طریق کانالهای ارتباطی موضوع را اطلاع دهید تا ما را در این امر و ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.
5-در صورتی که هریک از کاربران گرامی ، از روز شنبه تا پنج شنبه هر روز به طور متوالی سفارش آنلاین داشته باشند روز جمعه برای آنها  به صورت رایگان سرویس دهی می شوند.
6-ما موظفیم نان را در زمان تعیین شده به مشتری تحویل دهیم و در صورتی که احتمال امکان تحویل نان در این زمان وجود نداشته باشد باید به کاربر / مشتری اطلاع داده شود.
7- زمان ارسال سفارشات در شیفت صبح :
شنبه  تا  5 شنبه :
ساعت7 الی 10 صبح  جهت سفارش بربری و سنگگ
ساعت 10 الی 12 برای  سفارش لواش و نان فانتزی
روزهای تعطیل و جمعه  :
ساعت8 الی 10صبح  جهت سفارش  بربری و سنگگ  
ساعت 10 الی 12سفارش لواش و نان فانتزی
8-امکان  ثبت سفارش روتین به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه  در وب سایت وجود دارد. جهت ثبت سفارش بدون برنامه قبلی حداقل 1 ساعت زمان لازم است.
9- کاربر موظف است در هنگام انتخاب بازه تحویل نان ، بازه هایی را انتخاب کند که هنوز شروع نشده است. به عنوان مثال در ساعت 7:30 نمی تواند بازه 7 تا 8 را انتخاب کند و  می تواند بازه 8 تا 9 را انتخاب کند.در صورت عدم رعایت این نکته ، یه لقمه نون تعهدی نسبت به مشکلات احتمالی نخواهد داشت.
10- کلیه پرداخت های یه لقمه نون آنلاین است و نیاز به پرداخت مبلغ نقدی وجود ندارد مگر در صورت توافق طرفین.
11-پشتیبانی یه لقمه نون آمادگی رسیدگی به مشکلات کاربران / مشتریان را دارد. در صورتی که توافقی مبنی بر بازگشت پول صورت گیرد مبلغ حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از توافق به حساب اعلام شده واریز می گردد.
12- تلاش ما بر این است که با انتخاب تامین کنندگان برگزیده ، نان با کیفیت را به کاربران تحویل دهیم. با این وجود یه لقمه نون خود تولید کننده نان نیست و احتمال نا مناسب بودن موردی نان وجود دارد.
13- در صورت وجود هر گونه مشکل در رابطه با محصول یا پرسنل لطفا سریعا از طریق راههای ارتباطی مورد را گزارش دهید.