درباره ما

با توجه به ماشینی شدن زندگی انسانها و کمبود وقت،خیلی از افراد تن به نان های سوپر مارکتی می دهند و بی خیال خوردن نان تازه  می شوند . از این رو بر آن شدیم که در جستجوی راه حل جدید ، نوآورانه و هوشمندانه ای باشیم تا در حل این مشکل که متاسفانه گریبان گیر اقشار مختلف جامعه شده است قدمی برداریم و این شد که ایده ایجاد یه لقمه نون به ذهنمان خطور کرد.
یه لقمه نون یک وب سایت سفارش و خرید اینترنتی نان است که از طریق ایجاد ارتباط بین نانوایان و مشتریان ، این امکان را برای کاربران گرامی فراهم می کند تا نان مورد علاقه خود را از نانوایی دلخواه محله ، به صورت آنلاین سفارش دهند و بدون ایستادن در صف های کلافه کننده نانوایی و با صرف کمترین زمان و انرژی ، نان تازه را درب منزل / محل کار خود تحویل گیرند.
مهم ترین هدف یه لقمه نون ، حفظ کیفیت نان است . ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم که نان مورد نظر شما از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی  با نانی که شما از نانوایی تهیه می کنید نداشته باشد.ضمنا با استفاده از بسته بندی جذاب ، بهداشتی و همچنین به دلیل عدم استفاده از پلاستیک سعی در بالا بردن کیفیت نان و حفظ محیط زیست داریم.
شایان ذکر است که امکان ثبت سفارش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه برای کاربران گرامی وجود دارد.
البته این مژده را به تمامی کاربران گرامی میدهیم که به یاری خداوند در آینده ، بخش سفارش آنلاین صبحانه نیز راه اندازی خواهد شد.
اهداف:
1-ارسال نان داغ و تازه درب منزل شما
2-جلوگیری از اتلاف وقت در صف ها ی کلافه کننده نانوایی(صرفه جویی در زمان)
3- کاهش ترافیک شهر
4- کاهش آلودگی هوا
5- برطرف کردن مشکل جای پارک 
6- کاهش مصرف سوخت
7- ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان
8-گذراندن وقت بیشتر کنار خانواده
9-حفظ کیفیت نان به دلیل استفاده از بسته بندی بهداشتی
10- دوری از تنش های صف نانوایی
11-امکان ثبت سفارش به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه

 تلفن پشتیبانی :  09216921663